Rafał Ślusarz

 
 
 
 

Grafika Molekularna


Zajęcia obligatoryjne/fakultatywne dla studentów makrokierunku Bioinformatyka.
Jeżeli studiujesz na kierunku Chemia, Ochrona Środowiska lub Biznes Chemiczny, to prawdopodobnie chodziło Ci o kurs: Wstęp do Grafiki Molekularnej, a nie o "Grafike Molekularną"...

PE UG
Materiały do kursu
(materiały i treść kursu umieszczona w PE UG).

Wprowadzenie

Kurs GM jest kursem prowadzonym w całości metodami nauczania na odległość. Wiąże się to z koniecznością posiadania (stałego) dostępu do komputera. Zajęcia mają formę wykladu, a więc nie będzie konieczne wykonywanie ćwiczeń polegających na instalowaniu i wykorzystaniu oprogramowania narzędziowego.
W związku z tym trybem zobligowani jesteśmy do wykorzystania Portalu Edukacyjnego UG, gdzie umieszczona została całość materiałów naszego kursu.
Każdy z uczestników kursu ma obowiązek zapisania się do kursu w PE UG i regularnego, zgodnego z harmonogramem wykonywania wszystkich zaleceń.
Przedmiot kończy się zaliczeniem/zaliczeniem na ocenę (zależnie od tego, czy jest wybrany jako przedmiot fakultatywny, czy pracownia specjalizacyjna). Szczegóły związane z trybem zaliczania poszczególnych części materiału oraz uzyskiwania ocen końcowych dostępne są (lub będą) w forach ogólnych każdego z kursów (odpowiednie odnośniki do materiałów znajdują się u góry (tej) strony kursu).

Od czego zacząć?

Zacząć należy od zapisania się na kurs w Portalu Edukacyjnym UG. Po zalogowaniu się należy znaleźć i zapisać się na kurs pt. "Grafika Molekularna - Bioinformatyka" (odnośnik u góry tej strony działa poprawnie dopiero po autoryzacji w PE).
Cały czas jestem dostępny za pośrednictwem wszystkich e-mediów lub tradycyjnie, według wskazówek zawartych na stronie O mnie.

↑↑↑


  Data ostatniej modyfikacji strony: 24.02.2022 r.